Udělejte si zaslouženou pauzu, odpočiňte si od každodenních starostí a načerpejte energii v salonu na Korunní – nedaleko stanice metra Náměstí Míru. Masáž je považována za nejstarší a nejpřirozenější způsob léčby. Je tou nejpříjemnější metodou jak ulevit tělu od bolestí a zlepšit celkový stav organismu.

Těší se na Vás Renata Majtaníková mobil: +420 721 277 766


Masáž je považována za nejstarší a nejpřirozenější způsob léčby. Je tou nejpříjemnější metodou, jak zlepšit celkový stav organismu.

Dopřejte svým zádům úlevu od bolesti a pokožce vysoce pěstící kúru pomocí měkkých technik, poctivé masáže zad a krční páteře a jedinečného masážního prostředku vhodného i pro citlivou pokožku.

Klasická léčebná masáž patří mezi manuální relaxační techniky působící okamžitě nejen na tělesný, ale i duševní stav. Vychází se při ní vždy z individuálních potřeb a tělesných dispozic masírované osoby. Při klasické masáži je využíváno hmatů dlaněmi a prsty. Jednotlivé hmaty se opakují a střídají tak, že se uvolňuje a regeneruje svalstvo a svalové spasmy, stimuluje krevní a lymfatický oběh.

Měkké techniky – pomocí měkkých technik ovlivňujeme tzv. měkké tkáně (kůže, podkoží, svaly, facie a svalové úpony) a to několika způsoby – protažením, hlazením, tlakem nebo řasením.

Masáž zad a krční páteře je nejznámější a nejúčinnější typ masáže na odstranění bolesti zad a krční páteře, je vyhledávanou podpůrnou terapií pro lidi se sedavým zaměstnáním, jednostranně zaměřeným pohybem a sportovce. Prohřívá ztuhlé a bolavé svalstvo, uvolňuje svalové napětí, zklidňuje nervový systém, odstraňuje únavu, zlepšuje kvalitu spánku, redukuje hladinu stresových hormonů, dochází k aktivaci krevního oběhu a lymfatického systému

Vzdělávací studium ve škole Stanislava Flandery – akreditace pro aplikaci manuálních lymfatických masáží, akreditace pro aplikaci měkkých technik. Oboru se věnuji více než 10 let.

Klasická masáž
Měkké techniky + záda + šíje – 50 minut –  od 600 ,-Kč
Měkké techniky + záda + šíje + ruce – 90 minut – od  800,- Kč
Ruce + krk – 30 minut – od 450.- Kč
Nohy + krk – 30 minut -od  450,- Kč

Lymfatické masáže
Krk + nohy + bedra – 120 minut –  od 1700,- Kč
Krk + ruce – 40 minut –  od 750,- Kč
Krk + obličej – 40 minut -od  850,- Kč
Krk + hrudník + ruce + nohy + bedra + záda + obličej – 240 minut – 3000,- Kč

Dornova metoda + Breussova masáž – cca 40 minut – od 550,- Kč

                                                  RENATA MAJTANÍKOVÁ mobil: +420 721 277 766